Рівненська ОВА підготувала пропозиції для будівництва укриттів у лікарнях.

NoneNone

З держбюджету виділили 1 мільярд гривень для будівництва укриттів у медзакладах України. Нині обласні військово-цивільні адміністрації формують переліки з проєктними заявками на Міністерство охорони здоров'я України, щоб отримати фінансування з держбюджету.

Відповідний перелік сформували у Рівненській ОВА.

Обласна комісія пропонує 7 медзакладів, де необхідно збудувати нові, або модернізувати діючі укриття. Це: обласні дитяча та доросла лікарні, Демидівська ЦРЛ, Радивилівська, Здолбунівська та Рівненська міські, а також Острозька багатопрофільна лікарня.

«У пріоритеті – заклади обласного рівня. Також умовою включення у перелік є наявність проєктно-кошторисної документації, а також готовність співфінансування з місцевого бюджету, - наголосила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська. – Надалі перелік має бути затверджений в Уряді. Важливо, аби лікарні були не лише осередками допомоги, але й безпечним простором».

Також під час наради погодили проєкти, які планують реалізувати за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Це: будівництво укриття Дубенської початкової школи, реконструкція сховища школи у Вараші, капремонт кардіологічного корпусу обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.