На Рівненщині триває будівництво нового корпусу обласного госпіталю ветеранів війни

NoneNoneNoneNone

Про те, як проходять роботи, говорили під час онлайн-наради з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Участь у заході взяв начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

«Хочу подякувати усім, хто підтримав наш проєкт, для Рівненщини це особливо важливо. Адже тут консолідація зусиль різних гілок влади, бізнесу та благодійних організацій. Роботи на будівництві тривають. Через погоду темпи трішки знизилися, але процес не зупиняється», - розповів Олександр Коваль.

Загальна вартість об’єкту – 1 млрд 304 млн гривень. Будівництво планують завершити вже в наступному - 2025 році.

Нагадаємо, що новий корпус обласного госпіталю ветеранів війни забезпечить лікування та реабілітацію військових із складними черепно-мозковими та спінальними травмами. Там розмістять приймально-діагностичне та стаціонарне відділення на 100 ліжко-місць,операційні та реабілітаційні зали. Крім цього, облаштують містке укриття, а на дахувертолітний майданчик для оперативного транспортування пацієнтів.

До слова, нещодавно на базі госпіталю відкрили відділення асистивних технологій. Проєкт вдалось реалізувати за співфінансування ВООЗ, Уряду Великобританії та обласного бюджету. Відтепер, військові, які проходять лікування, матимуть додаткові можливості для реабілітації.