На Рівненщині відкрили шкільне укриття на майже 300 осіб

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNone
На Рівненщині продовжують будувати захисні споруди цивільного захисту в освітніх закладах. Так, нове протирадіаційне укриття відкрили на території Бабинського ліцею Бабинської сільської ради.
Споруда розрахована на 280 осіб, а її загальна площа складає 460 м².
 
«Укриття забезпечить належні та комфортні умови для безперервного освітнього процесу. Всередині сховища обладнали медпункт, санвузли, куточки відпочинку та зали для навчання. Безпека дітей під час війни - першочергове завдання», - сказав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Нове укриття має системи вентиляції, водопостачання та каналізації. У приміщеннях містяться запаси води, медичні аптечки, ліжка для дітей та системи обігріву. 
«Важливо, що новозбудована споруда дасть змогу не лише безпечно продовжувати навчання. А й робити це у нормальних й комфортних для дітей умовах», - зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.
 
Загальна вартість зведення протирадіаційного укриття склала 18 млн 346 тис. гривень. З них 6 млн - з обласного бюджету, 4,4 млн - кошти Бабинської тергромади та 7,5 млн з державної субвенції.
Наразі триває будівництво ще 5 таких об’єктів: у Цепцевицькому, Ясногірському та Кідрівському ліцеях, на завершальному етапі - у Клесівському й Котівському. Проводять реконструкціюу Вараському ліцеї. Також завершують капітальний ремонт у Березнівському ліцеї  й продовжують ремонт у Городецькому та Люхчанському ліцеях.
 
(Посилання на джерело)