На Рівненщині будують новий реабілітаційний корпус госпіталя: проведено підготовчі роботи та закладений фундамент

None
Новий корпус Обласного госпіталю ветеранів війни забезпечить лікування та реабілітацію військових із складними черепно-мозковими та спінальними травмами. Будівництво планують завершити вже в наступному - 2025 році.
 
«Загальна вартість об’єкту - 1 млрд 304 млн гривень. Будівельники розпочали зводити споруду ще восени минулого року - провели підготовчі роботи та заклали фундамент. Звісно негода вносила свої корективи в темпи будівництва, проте роботи не зупинялись. Наразі тут працюють більше півсотні робітників», – пояснив заступник директора Департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА Василь Мельник.
Керівник медзакладу Андрій Бурачик повідомив, що у новому корпусі розмістять приймально-діагностичне та стаціонарне відділення на 100 ліжко-місць, операційні та реабілітаційні зали. Крім цього, облаштують містке укриття, а на даху – вертолітний майданчик для оперативного транспортування пацієнтів.
«Запроваджуватимемо нові методи лікування спінальної травми, зокрема інвазивну та неінвазивну стимуляцію спинного мозку. Тут функціонуватиме також лабораторія стовбурових клітин, де будуть використовуватися новітні технології», - зазначив Андрій Бурачик.
 
До слова, нещодавно на базі госпіталю відкрили відділення асистивних технологій. Проєкт вдалось реалізувати за співфінансування ВООЗ, Уряду Великобританії та обласного бюджету. Відтепер, військові, що проходять лікування, матимуть додаткові можливості для реабілітації.
 
(Посилання на джерело)