На Рівненщині розширюватимуть партнерство з USAID «ГОВЕРЛА»

NoneNoneNone

Співпраця з USAID «ГОВЕРЛА» - важливий елемент розвитку Рівненської області. Про це йшлося під час онлайн-зустрічі начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля з представниками проєкту.

«За час нашої спільної роботи ми точно розуміємо, що «ГОВЕРЛА» – це перш за все про нові можливості, знання та культуру адміністрування. Обласна влада беззаперечно готова до продовження партнерства та впровадження нових ініціатив для посилення спроможності як громад, так і регіону в цілому», – сказав Олександр Коваль.

Додамо, що за час реалізації проєкту 10 тергромад області отримали матеріальну допомогу на загальну суму понад 71 млн грн. Надана допомога включала рятувальну спецтехніку, міні екскаватори-навантажувачі, генератори та інше.

Начальник ОВА також наголосив на актуальності розвитку Аналітичного порталу Рівненщини. Адже це відкриє широкі перспективи для аналізу та прийняття ефективних управлінських рішень. Водночас, представники проєкту повідомили, що цьогоріч очікується створення нових інтерактивних дашбордів порталу та оновлення вже існуючих.

«Головна мета проєкту - підтримка децентралізації та залучення громадськості до прийняття рішень. Рівненська область – взірець такої співпраці серед регіонів. Наразі маємо чітке розуміння щодо розвитку наших взаємовідносин і діяльності на 2024 рік», – зазначив заступник керівника проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Ігор Санжаровський.

Крім цього, Ігор Санжаровський зауважив, що цього місяця відбудеться презентація Аналітичного порталу тергромадам області. Розглядається й можливість проведення додаткових навчань щодо користування порталом для представників громад.

До слова, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» працює в 11 областях України, нині також допомагає деокупованим територіям. На Рівненщині партнерами «ГОВЕРЛИ» є 10 тергромад області. 

 
(Посилання на джерело)