АРХІВ

16.03.2021
Oголошення про проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії "Б" - начальника відділу юридичної роботи та публічних закупівель департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.
Наказ
Умови проведення конкурсу
Результат конкурсу
24.03.2021
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії "Б" - начальника відділу технічного відділу управління дорожнього господарства департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.
Наказ
Умови проведення конкурсу
05.04.2021
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії "В" - провідного спеціаліста відділу технічного нагляду управління дорожнього господарства департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.
Наказ
Умови проведення конкурсу
Результат конкурсу
21.05.2021
Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – начальника відділу планування та аналізу діяльності будівельного комплексу управління містобудування та архітектури департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації
Наказ
Умови проведення конкурсу
08.02.2022
Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обалсної державної адміністрації.
Наказ
Умови конкурсу
Результати конкурсу
11.02.2022
Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” – головного спеціаліста відділу територіального планування і забудои населених пунктів управління містобудування та архітектури департаменту з питань будівництва та архітектури  Рівненської обласної державної адміністрації.
Наказ
Умови конкурсу